Skorzystaj z naszej specjalnej oferty i zamów wybrane produkty z darmową dostawą do punktów DPD Pickup. Oferta ważna tylko do 08.07.2024. Nie przegap okazji i ciesz się wygodnymi zakupami bez dodatkowych kosztów za przesyłkę!

O nas – Twoja Wyspa Zabawek Gebe

Witamy w świecie, gdzie zabawa nigdy się nie kończy! Znajdujesz się na stronie sklepu, który od lat zapewnia dzieciom i dorosłym niekończące się chwile radości i relaksu. Nasza siedziba mieści się w sercu Warszawy, ale nasze produkty docierają do domów na całym świecie.

Nasza Oferta:

  • Auta na Akumulator: Idealne dla małych miłośników motoryzacji, nasze elektryczne pojazdy to gwarancja przygody i emocji.

  • Gry Planszowe i Edukacyjne: Rozwijaj umysłotwórcze umiejętności swoich dzieci, bawiąc się razem z nimi.

  • Klocki: Odkryj magię budowania! Nasze klocki to nie tylko zabawa, ale także pierwszy krok w rozwijaniu kreatywności i zdolności manualnych.

  • Cymbergaje: Idealne do rodzinnych sal gier, nasze cymbergaje to synonim wspólnej, aktywnej zabawy.

  • Baseny dla Dzieci: Zapewnij swoim pociechom bezpieczne i orzeźwiające chwile zabawy w wodzie, bez wychodzenia z domu.

  • Jacuzzi dla Dorosłych: Oferujemy także coś dla dorosłych – relaksujące jacuzzi, idealne do odpoczynku po długim dniu.

Nasze Zaangażowanie:
  • Szybka Wysyłka: Rozumiemy, jak ważne jest szybkie dostarczenie zamówienia. Dlatego gwarantujemy wysyłkę w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia.

  • Bezpieczne Płatności: Twoje bezpieczeństwo finansowe jest dla nas priorytetem. Zapewniamy w pełni bezpieczne i szyfrowane transakcje płatnicze.

  • Lokalna Obecność: Jako firma z Warszawy, jesteśmy blisko naszych klientów i zawsze gotowi pomóc.

Nasza Misja:

W Gebe, naszym nadrzędnym celem jest tworzenie niezapomnianych chwil i radosnych wspomnień dla dzieci i dorosłych. Wierzymy, że zabawki są czymś więcej niż przedmiotami – są magicznymi kluczami do świata wyobraźni, rozwoju i wspólnych doświadczeń.

Wyobraźnia i Kreatywność: Nasze produkty są starannie dobrane, aby inspirować i pobudzać wyobraźnię. Chcemy, aby każda zabawka otwierała drzwi do nowych światów, gdzie możliwe jest wszystko, a kreatywność nie zna granic.

Edukacja przez Zabawę: Wierzymy, że najlepsza nauka odbywa się poprzez zabawę. Nasze gry i zabawki edukacyjne są zaprojektowane tak, aby wspierać rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dzieci, ucząc jednocześnie cennych umiejętności życiowych.

Bezpieczeństwo i Jakość: Bezpieczeństwo naszych klientów jest naszym priorytetem. Wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości, aby rodzice mogli mieć spokój ducha, wiedząc, że ich dzieci bawią się bezpiecznie.

Wspieranie Rodzin i Wspólnoty: Jesteśmy zaangażowani w budowanie silnych więzów rodzinnych i wspólnotowych. Poprzez gry planszowe, zabawy na świeżym powietrzu i interaktywne zabawki, zachęcamy rodziny do spędzania czasu razem, budując trwałe wspomnienia.

Innowacja i Różnorodność: Ciągle poszukujemy nowych i ekscytujących sposobów na zabawę. Nasz asortyment jest świadomie różnorodny, aby odpowiadać na unikalne potrzeby i zainteresowania każdego dziecka.

Zrównoważony Rozwój: Jako firma z głębokim poczuciem odpowiedzialności społecznej, dążymy do minimalizowania naszego wpływu na środowisko. Wybieramy ekologiczne materiały i wspieramy zrównoważone praktyki biznesowe.

Twoja Radość, Nasza Pasja: Twoje szczęście i satysfakcja są dla nas największą nagrodą. Każdego dnia pracujemy ciężko, aby nasze zabawki wnosiły radość, śmiech i szczęście do Twojego domu.

W Gebe, jesteśmy więcej niż sprzedawcami zabawek – jesteśmy twórcami radosnych wspomnień i budowniczymi marzeń. Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej zabawkowej rodziny i razem tworzenia niezapomnianych chwil.

Dołącz do naszej zabawkowej rodziny!